שיטות הטיפול השונות

כל מה שקשור לאגן במקום אחד

אגנולוגיה, בתור תחום חדש מזמין נשות ואנשי מקצוע מאסכולות שונות – ארויגו, אנפוקו, רפואה סינית, נטורופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, אומנויות לחימה, תנועה סומטית, רכבות אנטומיות, פיזיותרפיה רצפת אגן, אוסטאופתיה, יוגה, פילאטיס, גינקולוגיה ותחומי רפואה שונים ועוד – לעבוד יחד, ללמוד זו מזו כאשר מה שיושב במרכז הוא טובת המטופל/ת והאגן. מטרתנו היא ללמוד זוויות שונות של הסתכלות ויחד ליצור טכניקה רב ממדית שתיתן מענה ותתרום להבנה שלנו ולתמיכה בבריאות האגן.
כל אשת מקצוע מגיעה מדרך שהובילה אותה לעשיה בכיוון מסוים בתחומה. ולכן המטרה של האתר הזה, לימודי האגנולוגיה באון-ליין ו/או בכיתת הלימוד, הוא ליצור מערך לימודי אישי לכל אחת ואחד. כל מטפל/ת יכולה לבחור את ההרצאות, הקורסים, המאמרים שהאתר מציע, ולהטמיע את הידע שמדבר אליה בתוך הכלים הטיפוליים שכבר ברשותה.
לאורך שנות החקר שלנו, כשלמדנו תחום חדש מייד בדקנו אותו בפועל בקליניקה, ניסינו אותו על המטופלות שלי. מה שהרגיש נכון, עבד והתחברנו אליו, נשאר ו’הותך’ לתוך העבודה שלנו. עכשיו יש לנו כלים מעשרות אסכולות שונות, כמו תבלינים שמכניסות לתבשיל בהתאם לצורך.
ארגז הכלים הועשר והידע וההבנה של האגן העמיק. כאשר הכוונה מדויקת, הטיפול מדויק. כשאנו יודעות ומבינות מה נעשה מבחינה אנטומית, מרידיאנית, פאשיאלית, סומטית וכדומה – הטיפול מחלחל ומשפיע באופנים העמוקים ביותר.

הצטרפו אלינו למסע החקר….

he_ILHebrew